Za měsíc do nového? Pořiďte si dům na klíč ve Zlíně

28.08.2017 10:57

NOVA 77Domy na klíč ve Zlíně a okolí vyhledávají hlavně ti, kteří chtějí mít se stavbou co nejmenší starosti a chtějí rychle bydlet. Dřevostavba na klíč je pro ně ideální. Jakmile totiž v RD Rýmařov začneme montovat, nejpozději do měsíce se stěhujete. Dům je kompletně připravený, stačí si jen nastěhovat nábytek. Co přesně je jeho součástí?

Dům na klíč je připravený k okamžitému nastěhování

Součástí našich typových domů na klíč jsou podlahové krytiny, které si vyberete podle svého gusta. Můžete chodit po laminátové podlaze, dlažbě, kobercích… zkrátka co si vyberete. Schody jsou vyrobené z bukové spárovky. Doma na Vás bude čekat i kompletně vybavená koupelna, včetně sanitárního vybavení (WC, umyvadlo, vana a sprchový kout s bateriemi). Velmi důležitým interiérovým prvkem jsou samozřejmě i dveře od firmy Kasard. Jedná se o dýhované dveře s rozetovým kováním - určitě si sami z katalogu vyberete.

Kuchyňské linky LAMONT

Kuchyň je bezesporu nejvýraznější prvek z celého interiéru. Její výběr je velmi náročný, musí splňovat požadavky na design, praktičnost i údržbu. Abychom Vám výběr o něco usnadnili, spolupracujeme se spolehlivým výrobcem kuchyní LAMONT. Kuchyně navrhuje přímo do dřevostaveb RD Rýmařov a návrh kuchyně od nás navíc máte zdarma. Je jenom na Vás, zda se rozhodnete tuto možnost využít.

Kuchyně v domě LARGO 98 Koupelna v domě KUBIS 74

Dům na klíč si přizpůsobíte svému

Že Vám postavíme dům na klíč ve Zlíně a okolí neznamená, že budete bydlet jako u cizích. Už před podpisem smlouvy si společně specifikujeme, jaké budete chtít používat materiály, barvy, dekory… v určitých situacích je samozřejmě možná i změna během výstavby. Dům si zkrátka přizpůsobíte svému životnímu stylu a my Vám v tom rádi pomůžeme!© 2019, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑