Vzorový dům ve Zlíně čeká na Vaši návštěvu

14.06.2017 14:16

Ve Zlínském kraji můžete navštívit nejen novohrozenkovské obchodní centrum, ale také vzorový dům. Vychází z typového projektu domu LARGO 147. Dřevostavba na klíč ve Zlíně je tak zase o kousek blíž k Vám.

Nový vzorový dům je nízkopodlažní. Bungalovy jsou v posledních letech stále oblíbenější, přijďte se na jeden podívat na vlastní oči.

Sjednejte si prohlídku vzorového domu

Prohlídka domu ve Zlíně je po dohodě možná kdykoliv. Domluvte si ji s obchodním zástupcem na čísle +420 775 799 122 nebo pište na
e-mail .

Vzorový dům ve Zlíně

Vyzkoušejte si bungalov na vlastní kůži

Jak se asi bydlí v bungalovu? Nad touhle otázkou už nemusíte jenom přemýšlet, přijďte si to vyzkoušet do vzorové dřevostavby na Zlínsku. Při stavbě domu jsme se hodně inspirovali naším největším bungalovem v katalogu domů, LARGO 147. Upozorníme Vás například na praktický krytý vchod a perfektní připravenost na stavbu terasy.

Dispozice jsme vyřešili tak, aby bydlení v dřevostavbě bylo co nejpříjemnější a jeho obyvatelé se zbytečně moc nenaběhali. Proto je velký obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní. Prostorná koupelna a pokoje jsou oddělené od společenské části domu. Jestli stále váháte, zda si vybrat bungalov, nebo patrový dům, přečtěte si náš článek o srovnání bungalovu a patrového domu. A ještě lepší je sjednat si prohlídku v našem vzorovém domě u Zlína!

Máte nějaké otázky? Neváhejte nás kontaktovat© 2020, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑