Vyhlašujeme soutěž o zahraniční dovolenou

30.03.2019 21:28

Je to přesně 50 let, kdy byl položen základní stavební kámen závodu RD Rýmařov. V roce 1969 vyjel z výrobní linky první montovaný dům, tehdy "OKAL 117". "Okály", jak tento název zlidověl, se pak velmi brzy staly velmi oblíbenými. Představovaly moderní, rychlé a dostupné bydlení. Dnes v nich bydlí klidně i třetí generace.

Bydlíte v domě od RD Rýmařov? Tak to se zúčastněte skvělé soutěže o zahraniční dovolenou v hodnotě 30 000 Kč. Výherci budou hned dva a šanci má úplně každý.

Soutěž o dovolenou probíhá od 1. března do 10. května 2019.

Jak soutěžit

Soutěž s RD Rýmařov

  1. Pořiďte fotografii svého domu od RD Rýmařov. Je úplně jedno, jestli se jedno "okál", Kubis, Largo nebo jakýkoliv dům, který jsme kdy vyrobili. Vyfoťte 2 exteriérové a 1 interiérovou fotografii.
  2. Fotografie nahrajte do facebookové aplikace nebo je přiložte do formuláře na této stránce. Do poznámky uveďte číslo své smlouvy s RD Rýmařov.
  3. Kompletní pravidla soutěže si přečtěte zde.

V červnu vybere porota jednoho výherce a druhého vylosujeme, tak aby měl každý šanci na výhru. Každý výherce získá poukázku na zahraniční dovolenou dle svého výběru v hodnotě 30 000 Kč. Výhra je platná 1 rok od předání.© 2020, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑