NATUR 104

 

Srubový dům NATUR 104 s dispozicemi 6 + 1 je jako stvořený pro velkou rodinu. Každý v něm bude mít dostatek soukromí i místo, kde se může setkat celá rodina. Výhodou je krytý vstup, který Vás ochrání před deštěm a možnost snadného zastřešení terasy. NATUR 104 se nebrání ani individuálním úpravám.

Schéma stěn

Srub NATUR 104 je poctivá dřevostavba. Nejenže konstrukce domu je tvořená dřevěným rámem, ale z vnější i vnitřní strany jsou obvodové stěny obložené masivním dřevěným obkladem. Tyto obklady nemají pouze designovou funkci, ale i funkci tepelně-izolační. Kvůli ještě lepším izolačním vlastnostem domu jsme dřevěný rám vyplnili minerální vatou.

Půdorysy

 

Parametry domu

Podlahová plocha srubového domu NATUR 104 je neuvěřitelných 154 m2. Dům má všechno, co velká rodina potřebuje - dvě prostorné koupelny, společenskou část reprezentovanou kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem, 5 pokojů a praktickou komoru. Z obývacího pokoje máte přímý vstup na terasu a do zahrady. Pokud Vám dispozice domu nebudou vyhovovat, rádi je upravíme podle Vašich individuálních požadavků.

Ukázka realizací RD NATUR 104 Atyp

Fotka 6

Fotka 5

Fotka 4

Technický list NATUR 104© 2020, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑