Dům snů přímo na míru

Že si interiérová designérka nemůže vybrat dům z katalogu? Naopak. Typové dřevostavby představují skvělou příležitost pro realizaci vlastní představy kvalitního bydlení. Opravdu. Stačí vaše vize, chuť vymýšlet nové postupy a náš tým projektantů už zajistí realizaci.

Své o tom ví i Lucie, kreativní bytost tělem i duší. Věděla, že do podoby svého domu má co mluvit. Výsledek vás nadchne – a snad i inspiruje.


Nejlepší doporučení jsou ta od přátel. A protože Lucie s Lukášem takové doporučení dostali, vybrali si dřevostavbu od RD Rýmařov.

Velký dům, nebo už vila?Dům snů

22 místností? To už je vila, ne? Bezmála ano. I takové možnosti dřevostavba nabízí. Dům se zastavěnou plochou 221, 60 m² má půdorys do písmene L a tvoří dominantu rozsáhlé zahrady. V přízemí se nachází užitkové místnosti, jako prádelna, spíž či šatna. A to vše bylo pod střechou za pět měsíců – tedy přesně podle plánu.  

„Je nádherné sledovat, jak vám před očima roste vysněný dům,“ říká Lucie.

Interiér od profíka 

Že kovářova kobyla nechodí vždy bosa, dokazuje interiér domu. Lucie si jeho úpravu doslova užila. Není to obyčejný dům vymalovaný jedním odstínem. Opravdu ne. Odvahu, s jakou realizovala nevšední projekt dřevostavby, projevila Lucie i v interiérovém řešení. Originalita a útulnost – tak bychom mohli jednoduše popsat interiér, za který by se nemusela stydět lecjaká celebrita.

Obývací pokoj„Při navrhování interiéru jsem se částečně inspirovala skandinávskými prvky. Základem je dostatek světla. Mám ráda nestandardní věci, a tak jich v našem interiéru pár najdete – například různobarevné židle u jídelního stolu zaujmou každého hosta.“ 

Zahrada pro život 

Interiér, dům, zahrada. Vše je promyšlené a propojené v harmonický celek. Zahrada se vzrostlými stromy dům chrání před hlukem, a zároveň začleňuje do okolní krajiny. Stinná terasa domu představuje plynulý přechod mezi interiérem a exteriérem.

Díky svažitému terénu mohli majitelé vybudovat i zahradní sklípek a posezení s pergolou.Zahrada  Promyšlená koncepce tak dala vzniknout nadčasové stavbě, ve které by chtěl bydlet snad každý. Dala na dobré reference a vyplatilo se.

A co vzkazuje Lucie na adresu RD Rýmařov? 

„Firmu bych doporučila i nejlepším přátelům, byli jsme opravdu spokojení.“ 

Dům Lucie a Lukáše je zkrátka perla. Prohlédněte si více fotografií interiéru a zahrady.


© 2019, RD Rýmařov s.r.o. – všechna práva vyhrazena

vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek | G+

Nahoru ↑